Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
644 Görüntülenme
Kırmızı Kaplumbağa HD
7.5 IMDB Puanı

Kırmızı Kaplumbağa HD

(The Red Turtle)
Kategori
Senaryo Michael Dudok de Wit, Pascale Ferran, Michael Dudok de Wit
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 11 ödül & 32 adaylık.
Kırmızı Kaplumbağa film konusu: Deniz çarşaf gibi, ne fırtına nede dalga vardır. Aniden bastıran fırtına ve rüzgar herşeyi alabora eder ve denizde seyehat eden adama zor anlat yaşatır. Zorbela bir adada gözlerini açan adam, hemen ormana giderek ağaçlardan bir sal yapmaya başlar. Issızbir adada elinden geldiğince bir sal yapıp bir an önce buradan gitmek ister.

Bambu ağacından tasarladığı sal ile denize açılan adam, her deneyişinde başarısız olur. Çünkü nedenini bilmediği ve henüz göremediği bir varlık tarafından engellenmektedir. Her denemesinde hüsranla sonuçlanan bu yolculuğun engelleyicisi ise dev bir kaplumbağadır.

Bu harika ve diyaglog geçmeyen animasyon filmi Kırmızı Kaplumbağa, En İyi Animasyon filmleri arasında oscar kazanan harika bir yapımdır. Yönetmen koltuğunda Michael Dudok de Wit'in oturduğu muhteşem filmib 11 ödülü ve 32'de adaylığı bulunmaktadır. Animasyon sineması sevenlerin bu güzel filmi kaçırmamalarını tavsiye ediyor, keyifli seyirler diliyoruz..

Kirmizi Kaplumbaga - La Tortue Rouge 2016 Animasyon Filmi


Film Bilgileri

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum