Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

1,089 Görüntülenme
Kingudamu Filmi Full İzle
7.1 IMDB Puanı

Kingudamu Filmi Full İzle

(Kingdom)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 134 dakika
Yönetmen
Senaryo Yasuhisa Hara, Tsutomu Kuroiwa, Shinsuke Sato
Shin antik çin zamanında bir yerde yapılan savaşta ailesini kaybedip yetim kalmış birisidir. Ailesini kaybettikden sonra kendisine bir söz verir büyüdüğünde Qin Krallığı'nın en büyük en güçlü generali olmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. Çok uzak bir hayal olan bu düşünde zaman geçtikçe onu bir adım daha yaklaştırırken genç Kral Eisei ile tanışacak Eisei'nin ise hedefi tüm krallıkların barış içinde yaşaması için oları birleştirmek olacaktır. Shin ise genç krala artık çok daha yakın olacaktır.

Shin, ailesini savaşta kaybeden yetim bir çocuktur. Antik çin zamanında olan bu savaşta sevdiği kim varsa toprağa vermiş ve kendisinede bir söz vermiştir. Bürgün Qin hükümdarlığı'nın en güçlü generali olmak için ant içer. Zaman geçtikçe bu düşüncesinin zorlaştığını düşünsede Shin, adım atmaktan ve başarıyı istemekten başka birşey düşünmez. Genç Kral Eisei ile tanışan Shin, ondan daha çok şey öğrenecek ve tüm çin krallıklarının barış içinde yaşaması içinde mücadele edecek. kralfilm.org iyi seyirler diler..

Bu türde savaş filmleri izlemeyi seviyorsanız gerçekten seyredeğer bir yapım olduğuna karar vereceksiniz. Tarih filmleri sıralamasında da yer alan Kingudamu (Kingdom) 2019 filmi hd kalitede tek parça izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum