Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


3,141 Görüntülenme
Kefernahum HD
8.4 IMDB Puanı

Kefernahum HD

(Capernaum)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Nadine Labaki, Jihad Hojeily, Michelle Keserwany, Georges Khabbaz, Khaled Mouzanar

Kefernahum Film Konusu


12 yaşında koca yürekli bir çocuk olan Zain, ailesinin sıkıcı ve tedirgin baskılarına daha fazla dayanamaz. Evden kaçıp küçük yaşta kendi hayatını kurmak için yeni bir mücadeleye atılır. Çıktığı bu yolda Rahil, isimli bir kadın bebeği ile birlikte çaresiz kalmıştır. Zain, Etiyopyalı Rahil ve bebeğinede sahip çıkmak isterken, hayatın acımasız yüzü ile her defasında kafa kafaya gelecektir.

Amerika, Fransa, Lebanon ortak yapımı olan Kefernahum filmi izlerken bazı bölümlerde duygu kontrolünü kaybedebilirsiniz. Kimi sahnelerde duygu sarsılmasını end erinden hissetiğiniz film, dram filmleri sıralamasında yer alıyor. Usta yönetmen Nadine Labaki'nin projesi olarak yayınlanan filmin baş rollerinde ise, Boluwatife Treasure Bankole, Kawsar Al Haddad, Yordanos Shiferaw, Zain Al Rafeea isimlerine yer verilmiştir.

İmdb puanı 8.5 gibi güzel bir derece elde eden film, 20 Eylül 2018'de vizyona girerken sinema severler tarafından çok beğenilmiş ve imdb özel juri konseyinde 33.514 oylama almıştır. 4.000.000$ bütçe ile çekilen sinema filmini hd kalitede online izlemeniz için sunuyoruz. Sitemiz kralfilm.org hd film izlemek ve değerlendirmek için hazırlanmış Türkiye'nin en hızlı güncellenen film plaformudur. Sitemizden online sinema izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın