Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı Fragman
381 Görüntülenme
Kayıp Balık Nemo İzle
8.1 IMDB Puanı

Kayıp Balık Nemo İzle

(Finding Nemo)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 100 dakika
Kategori
Senaryo Andrew Stanton, Andrew Stanton, Bob Peterson, David Reynolds
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 48 ödül & 62 adaylık.
Dünyanın en iyi Animasyon filmi Kayıp Balık Nemo!
Benim gözümde bu tür filmler arasında liderdir. Kayıp Balık Nemo izledikten sonra sizde aynı düşüncede olacaksınız. Saçma sapan animasyon filmleriyle karıştırmadan hemen izlemenizi tavsie ederek filmin özetini anlatayım.

Kayıp Balık Nemo Film Konusu


Nemo, oldukça meraklı ve tehlikeli dünya ile tanışmayı isteyen sevimli, sevimli olduğu kadarda cesur bir balıktır. Fazla merakı ve araştırma hevesi onu bambaşka bir dünyaya götürür. Bir cam kavonozdan, okyanusun tehlikeli sularına, insanoğlunun tehlikeli avuçlarından hiç tanımadığı vahşi balıkların içine. Tüm bu olaylaryaşanırken Nemo'yu en çok merak edende şüphesiz babasıdır. Nemo'yu bulmak için okyanusun altını üstüne getiren şaşkın balık oğlunu bulmak için tüm tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Won 1 Oscar. Another 48 ödül & 61 adaylığı bulunan bu muhteşem Finding Nemo filmi, Pixar Stüdyoları'nda hayat bulup sinema severlerle buluşmuş ve tüm izleyici kitle tarafından tam puan almıştır. Oldukça başarılı birproje olan animasyon filmi izlerken sizlerde gerçekten çok beğeneceksiniz. 26 Kasım 2003'te vizyona giren filmin senaryosu Andrew Stanton, Andrew Stanton, Bob Peterson isimlerine ait olurken, Yönetmen koltuğunda Andrew Stanton, Lee Unkrich ikilisi oturmaktadır.

Sitemizden Kayıp Balık Nemo filmi izleyen seyircilerimize iyi seyirler diliyoruz. Lütfen bu güzel aile, animasyon filmini hd kalitede izledikten sonra değerli yorumlarınızı bizlerle yaplaşın..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın