Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

506 Görüntülenme
Kayıp Aranıyor İzle
7.7 IMDB Puanı

Kayıp Aranıyor İzle

(Searching)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Screen Gems
  • Film Süresi 102 dakika
Yönetmen
Senaryo Aneesh Chaganty, Sev Ohanian
Ödüller 1 ödül & 1 nomination

Kayıp Aranıyor FilmiBu tarz sanalüstü filmleri sevenler eminimki Kayıp Aranıyor Filmini İzledikten sonra güzel bir sinema keyfi yaşamış olacaklar. Fazla abartılmamış aksiyon ve gizem sahneleri ile seyirciye muhteşem bir film izleme imkanı sunulmuş.

16 yaşındaki genç bir kız aniden ortadan kaybolur ve çaresiz babası kızın bulunması için elinden geleni yapar. Devlet yetkililerine olayı bildiren David Kim ismindeki adam kendş yöntemleriylede kızını aramaya başlar. Son olarak kızının bilgisayarına griş yapan baba, kızının sosyal medyada hangi hesap yada kimlerle irtibata geçtiğini araştırdıkça içinden çıkılması sırlarlada tanışacaktır.

Searching (2018), yani Kayıp Aranıyor Filmini sitemiz, kralfilm.org üzerinden donmadan ve takılmadan hızlı bir şekilde 4k film izle yada 1080p film izle seçenekleriyle full hd sinema izleyebilirsiniz. Türkiye gişelerinde 40.666 izlenmeye ulaşan yapım 7.9 imdb puanı ile taçlandırılmıştır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum