Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
643 Görüntülenme
Karanlıklar Ülkesi 5 HD
5.8 IMDB Puanı

Karanlıklar Ülkesi 5 HD

(Underworld: Blood Wars)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Lakeshore Entertainment
  • Film Süresi 91 dakika
Yönetmen
Senaryo Cory Goodman, Kyle Ward, Cory Goodman, Kevin Grevioux, Len Wiseman, Danny McBride
Bu soluk soluğa izleyeceğiniz bölümde Selene yine vampir ve Lycanların hedefindedir.Fakat artık sıradan bir aranan dışında hedef noktası haline gelmiştir diyebiliriz.Çünkü kendi türüne ihanet edip diğer yandan ise kurt adamlardan da intikam almıştır.İki düşmnanında hedefinde Selene vardır ve sevdiği herkesi kaybettiği için yalnızdır.Fakat İnsanların olduğu ülkede tanıştığıu David le babası ona karşı sevgi beslemekte ve korumak istemektedirler.Nihayetinden insandırlar ve Selene bunun farkındadır.Şimdi hem kendisini hemde onların canını kurtarmak için çok büyük bir mücadele vermek zorundadır.Ki bu olay mücadele dışında da üzücü fedakarlıklar yapmak zorunda kalacaktır.Serinin başından bu yana gücünü ve cesaretini koruyan Selene asla pes etmeyecek düşmanları ile tekrar yüzyüze gelecektir.Fakat artık çok daha tecrubeli ve akıllıdır.

Fantastik ve Bilim kurgunun en iyi filmlerinden olan Karanlıklar ülkesi başrolunu Kate Beckinsale'in olması izleyici açısından da vazgeçilmez olmuştur.


Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın