Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
540 Görüntülenme
Kanca – Hook HD
6.8 IMDB Puanı

Kanca – Hook HD

(Hook)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi TriStar Pictures
  • Film Süresi 142 dakika
Kategori
Senaryo J.M. Barrie, J.M. Barrie, James V. Hart, Nick Castle, James V. Hart, Malia Scotch Marmo
Ödüller 5 Oscar Adaylığı. Diğer 7 ödül & 22 adaylık.

Kanca Film Konusu


Avukat Peter, işine fazlasıyla bağlı bu yüzdende ailesini sürekli ihmal eden bir adamdır. Karısı ve çocuğuna fazla zaman ayırmadan sürekli işi ile ilgilenirken, bir tatil planı yaparlar. Tatilde büyükanne Wendy'Nin yanına giderler. Burada başlarına beklenmedik bir olay gelir, ve Peter'in oğlu tehlikeli korsan kaptan Hook tarafından rehin alınmıştır. Bu durumda ne yapacağını bilemeyen Peter, çareyi Peri Tinkerbell'den yardım almakta bulur. Çocuğunu kurtarmasının tek yolu ise utopya ülkesine gitmektir. Olmayan bir şehire giden Peter, burada dejavu yaşamakta ve adeta çocukluğunu yaşamaktadır. Ama şu anda en önemli konu kaptan Hook ile savaşıp oğlunu kurtarmaktır.

Başrollerde Bob Hoskins, Dustin Hoffman, Julia Roberts, Robin Williams isimlerinin yer aldığı Hock filmi, ailenizle izleyebileceğiniz harika bir Komedi filmidir. Yönetmenliğini Steven Spielberg'in yaptığı filmin, 5 Oscar Adaylığı. Diğer 5 ödül & 13 adaylığı bulunurken, 11 Aralık 1991'de vizyona girmiş ve ABD yapımıdır. İyi seyirler.. @KraL

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın