Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD FRAGMAN
400 Görüntülenme
Kan Dökülecek HD
8.2 IMDB Puanı

Kan Dökülecek HD

(There Will Be Blood)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Vantage
  • Film Süresi 158 dakika
Kategori
Senaryo Paul Thomas Anderson, Upton Sinclair
Ödüller 2 Oscar Kazandı. Diğer 110 ödül & 136 adaylık.

Kan Dökülecek Film Konusu


İstikrarlı ve başarılı bir ticaretçi olan Daniel Plainview, refine araştırma ve petrol çıkarma işleriyle uğraşır. Her zaman en iyisini ve fazlasını isteyen Daniel Plainview, tüm hayatını oğlunun kariyeri için adamıştır. Yeni bulunan petrol yatağı ise küçük bir kasabanın çiftlikler bölgesindedir. Bu kasabada yaşayan genç bir rahip ve petrol baronu Daniel Plainview'in yaşantısını ele alan Kan Dökülecek filmi, dram türünde yer alan tam bir başyapıttır.

2000 dönemlerinde sinema sektörüne bomba bırakan genç yönetmen Paul Thomas Anderson, bu harika filmle sektörün altını üstüne getirip, 2 Oscar Another 106 ödül & 136 adaylık There Will Be Blood filmi ile, adından söz ettirmeyi başarmıştır. En genç yönetmen ödülüne layık görüldüğü 2000'li yıllarda Punch Drunk Love, Boogie Nights ve Magnolia gibi kült filmlerin yönetmen koltuğundada oturmuştur.

27 Şubat 2008'de vizyona giren Kan Dökülecek sinema filmi, $25,000,000 dolar bütçe ile tamamlanmıştır. Sitemizden bu harika filmi izleyen değerli seyircilerimize, keyifli seyirler diliyoruz. Lütfen filmi izledikten sonra yorumlarınızı bizlerle paylaşın!

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın