Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
511 Görüntülenme
Kan Bağı HD
6.4 IMDB Puanı

Kan Bağı HD

(Blood Father)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 88 dakika
Kategori
Senaryo Peter Craig, Andrea Berloff, Peter Craig

Blood Father Film Konusu


Yıllarca hapishanede yatmış olan John Link (Mel Gibson), yeni hayatında bambaşka birisi olarak yaşamaya karar verir. Küçük bir karavanda yaşayıp geçimini dövme yaparak sağlamaktadır. Ailesinden geriye kalan tek bi kişi vardır oda kızı Lydia'dır. Fakat onunlada uzun yıllar görüşmemiş, ama şimdi yeni bir fırsat doğmuştur. Kızı Lydia, sevgilisi tarafından uyuşturucu batağına saplanmış ve gittikçe kötü işlere bulaşmayada devam etmektedir. Bu haberi alan John, kızının hayatını kurtarıp ne olursa olsun babalık görevini yerine getirmek ister.

Diego Luna, Erin Moriarty, Mel Gibson, Michael Parks isimlerinin baş rollerde yer aldığı, Kan Bağı filmi izlerken oldukça keyif alacaksınız. Suç ve Aksiyon türünde ilerleyen filmin yönetmenliğini Jean-François Richet yaparken, senaryo koltuğunda ise Peter Craig, Andrea Berloff ikilisi oturmaktadır. İyi seyirler..

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın