Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
626 Görüntülenme
Kaçış Yok – No Escape HD
6.8 IMDB Puanı

Kaçış Yok – No Escape HD

(No Escape)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi The Weinstein Company
  • Film Süresi 103 dakika
Kategori
Senaryo John Erick Dowdle, Drew Dowdle
Ödüller 2 ödül & 1 nomination

No Escape Film Konusu


Yaşadıkları şehrin gürültüsü ve bunaltıcı ortamından sıkılan Dwyer ailesi, Güney Asya'ya taşınma kararı alırlar. Amerikalı bir iş adamı olan Jack Dwyer, eşini ve çocuğunuda alıp okyanusun kuzeyine, otantik ve müthiş bir doğası olan evlerine taşınırlar. Burada aradıkları huzuru tam bulmuşken ülkede darbe olayı patlak verir. Cuntacılar Ülkelerinde yaşayan göçmen ve ülke vatandaş olmayan herkesin yakalandıkları yerde infaz edilmesi emrini vermiştir. Tam bir cadı avının merkezinde kalan Dwyer ailesi, ölümle yaşam arasındaki çizgide çaresiz kalmışlardır ki Hammond, isimli Güney Asyalı bir adam kendilerine yardım eli uzatacaktır.

1 ödül & 1 adaylığı bulunan Kaçış Yok filmi, $16,200,000 bütçe çekmleri tamamlanıp, 2015 yılında sinema dünyasına oldukça hareket getirmiş ve vizyon raflarının tozunu attırmıştır. Başrollerde Owen Wilson, Lake Bell, Pierce Brosnan, Russell Geoffrey Banks, Sterling Jerins, ve Claire Geare isimleri yer alırken, Yönetmen koltuğu John Erick Dowdle'ye emanettir.
Kaçış Yok – No Escape Full HD Film İzle (2015)

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın