Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


3,134 Görüntülenme
Jumanji 3 Yeni Seviye Filmi İzle
6.9 IMDB Puanı

Jumanji 3 Yeni Seviye Filmi İzle

(Jumanji: The Next Level)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Sony Pictures
Yönetmen
Senaryo Jake Kasdan, Jeff Pinkner, Scott Rosenberg, Chris Van Allsburg
Jumanji 3 Yeni Seviye film konusu, Oyundan çıkmak bu sefer gerçekten hiçte kolay olmayacak! Jumanji: Vahşi Orman filminin devam serisi olan Jumanji: The Next Level filminde özel güçlerle donatılmış ekibimiz, Jumanjiye bir kez daha gitmek zorunda kalacaklar. Evet bunu yapmazlarsa aralarından birini kurtarma ihtimalleri kalmıyor ve bu çılgın ekibin başında yine Dwayne Johnson yer alıyor.

Ekip Jumanji'ye tekrar döner ama döndüklerinden hiçbir şeyin eskisi gibi olmadınının farkına varırlar. Dört kafadar, kışın kıyamet gibi olduğu, kurak çöllerin ızdırap olduğu ve henüz neyi aradıklarını bilmedikleri bu tehlikenin üstesinden gelmelidirler. Bunu yapmak zorundalar çünkü oyuncan geri çıkmanın tek yolu mutlaka keşfedilmeyenin üstesinden gelmek..

Peki Jumanji: Vahşi Orman filmi devam halkasından sonra 2019 serisinin birleşritilerek senarize eden halkası sizlere haz verdmi? yada bu film ilk bir serinin başı ve az önce bahsi geçen iki devam seririsi yakalarmı yada daha vaahat bir profilmi çizer. Siz değerli kralfilm.org izleyicilerinin bizler için görüşü her zaman önemlidir. Sitemiz kralfilm sunucusu üzerindeden Jumanji 3 Yeni Seviye izlerken görüşerrinizi bizimle paylaşmanız çok değerli ve önemlidir. İyi seyiler dileriz kralfilm.org @KraL

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum