Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

3,000 Görüntülenme
Burası Cennet Olmalı HD
7.1 IMDB Puanı

Burası Cennet Olmalı HD

(It Must Be Heaven)
Yönetmen
Senaryo Elia Suleiman
Ödüller 3 ödül & 10 Adaylık.

Burası Cennet Olmalı Film Konusu


Filistinli bir adamın kendi yurdundan çıkıp yeni bir vatan arayışını ve ötekileştirmelerin tam ortasında kalmasını anlatıyor. Elinin tersiyle itilmişcesine toplumdan dışlanan Elia Suleiman, Filistinli olduğu için New York ve Pari gibi mega toplumların içinde kaybolmaya ramak kalan bir kargaşanın içerisinde kalıyor. Ama sürekli tanık olduğu olaylar silsilesi Elia Suleiman'a Filistini ve ayrıldığı evini hatırlatıyor. Tanıştığı ve girdiği ortamdaki insanlar ona neden Filistini, yani vatanını bırakıp geldiğini soruyor kısacası Elia Suleiman'in evinden ayrılışını ve kıyetini bilmedi vatanına hasret kalışını özetliyor.

Komedi türündeki Burası Cennet Olmalı filminde hem başrol oyuncusu hemde filmin yönetmeni olarak karşımıza çıkan Elia Suleiman'a Tarik Kopty ve Kareem Ghneim isimleride eşlik ediyor. 7.1 İmdb puanı ile değerlendirilen bu güzel filmi hd kaliede online izlemeniz için hazırladık. 21 Şubat 2020'de gösterime giren It Must Be Heaven filmi, kralfilm.org farkıyla sizlerle. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum