Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
398 Görüntülenme
Köstebek Online İzle
6.5 IMDB Puanı

Köstebek Online İzle

(Imperium)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 109 dakika
Yönetmen
Senaryo Michael German, Joe Turner Lin, Daniel Ragussis

Köstebek & Imperium Film KonusuNeo-nazi katliamları ve kanlı eylemleri tüm dünyada yankı uyandırırken, bu aktif grubu alaşağı etmek için bir FBI ajanı görevlendirilir. Bu isim ise Nate Foster'dir. Nate Foster, yeni bir kılık ile bambaşka bir hayata adapte olmaya çalışacaktır. Bu görev neo-nazilerin içine girip, onlardan biriymiş gibi davranması içindir. Bu gruplar ile arasını sıkı tutup onların yaşamına kısa zamanda alışır. Yaptıkları bomba planlarını, düzenleyeccekleri eylemleri birbir öğrenmelidir. Aradan biraz zaman geçer ve herkesin güvenini kazanır.. Saçlarını kazıtmış tam faşist bir neo-nazi kılığındadır.. Peki şimdi ne olacak?

Imperium - Köstebek Filmi HD Full İzle

Yabancı adı ile Imperium, olarak bilinen 2016 yılının en çok izlenen filmlerinden biridir. 39.883 oylama ile 6.8 imdb puanı verilen film, 16 Eylül 2016'da vizyona girmiştir. Suç ve Biyografi tarzındaki film, 109 dakika'dan oluşurken Türkçe adı Köstebek filmi'dir. Filmin yönetmenliğini duayen isim Daniel Ragussis yaparken, özellikle oyuncu kadrosu için seçilen isimler gerçekten heyecan verici çünkü, dünyanın en iyi filmi, en iyi film serisi Harry Potter ile hayatımıza giren Daniel Radcliffe, Toni Collette, Tracy Letts ve birkaç önemli isim daha bulunuyor.

Bu harika yapımı kralfilm.org sitemizden full hd kalitede sorunsuz izleyebilirsiniz. Imperium filmi full izle yen değerli seyircilerimize, keyifli seyirler diliyoruz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın