Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
355 Görüntülenme
İhtiyar Adam ve Silah HD
6.7 IMDB Puanı

İhtiyar Adam ve Silah HD

(The Old Man & the Gun)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Fox Searchlight Pictures
  • Film Süresi 93 dakika
Yönetmen
Senaryo David Lowery, David Grann
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 2 ödül & 9 adaylık.

İhtiyar Adam ve Silah Film Konusu


70 yaşındaki Forrest Tucker, bugüne kadar üst düzey hapishaneler'den firar etmiş yaşlı bir adamdır. Yaşlı fakat oldukça zeki ve kararlıdır. Türlü hapishaneler'de yatmış ve 18 kez kaçmıştır. 70 Yaşına geldidiğinde ise son durağı Quentin Hapishanesi olmuştur. Buradandan'da firar eden Forrest Tucker, bununlada kalmayıp çok büyük bir soygun işine imza atmıştır. Forrest Tucker'i yakalamak için oluşturulan polis ekibinin içinde John Hunt'da vardır. John Hunt, aslında yasadışı olsada bu yaşlı adama ve icraatlarına gizli gizli hayranlık duymaktaadır. Birde kadın vardır o ise, yaşlı adamın yaptıklarına karşı ama aşka karşı çıkamayan biridir..

Gerçek olayları ele alan İhtiyar Adam ve Silah filmi, 2003 yılındabir makaleden alıntı yapılarak beyazperdeye aktarılmıştır. Yönetmenliğini David Lowery'in yaptığı filmin başrollerdinde Casey Affleck, Danny Glover, Gene Johns, Robert Redford, Sissy Spacek, Tika Sumpter, Tom Waits isimleri yer almaktadır. Sitemizden The Old Man And The Gun full hd izleyen seyircilerimize, keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın