Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı Fragman
884 Görüntülenme
Hücre 211 HD
7.6 IMDB Puanı

Hücre 211 HD

(Cell 211)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 113 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Jorge Guerricaechevarría, Daniel Monzón, Francisco Pérez Gandul
Ödüller 42 ödül & 24 Adaylık.
Hücre 211 film konusu: Üst düzey ve son derece güvenlikli bir hapishaneye yeni atanan gardiyan Juan, ilk iş gününde erkenden kalkıp işine gelir. Erkenden gelme amacı hem yeni mesai arkadaşları ile tanışmak, hemde görev yapacağı hapishane bölgelerini dolaşmaktır. Juan, iki meslektaşı gardiyanla beraber hapishaneyi dolaşırlar. Tam bu sırada yukarı tavandan kopan bir taş parçası Juan'ın kafasına isabet eder ve Juan olduğu yerde bayılır. İş arkadaşları Juanı hemen yakınlarında bulunan 211 nolu hücreye alırlar ve sağlıkçıları çağırırlar.

Bu sırada büyük bir arbede patlak verir ve azılı mahkumlar isyan çıkarır. Hapishane savaş alanına dönerken Juan, kapalı kaldığı 211 numaralı hücrede kilitlidir. Juan , zor bela ayılmaya başlar fakat kapı kitlidir. İsyan çıkaran mahkumlar hücre 211'de bulunan Juan'ıda kurtarırlar çünkü kapının kilitli olduğundan dolayı onuda mahkum sanarlar. Juan şimdi çok farklı bir rolün içerisinde kalacaktır. Bu rolü devam ettirmezse aynı dakikada infaz edileceği için mahkum rolü yapmaktan başka yolu kalmamıştır.

2010 Yılında yapılan Enler yarışmasında, En iyi film, En iyi oyuncu, En iyi yönetmen, En iyi seslendirme, Yılın en iyi filmi, En iyi erkek oyuncu, En iyi senaryo, En iyi kurgu, En iyi kadın oyuncu, En iyi ses ödülü ve birçok ödülü aynı anda kazanmış, çıkış döneminde sinema dünyasında yankı uyandıran son derece mükemmel bir yapımdır. $5,700,000 bütçe ile hazırlanan Celda 211, 04 Ağustos 2010'da seyirciyle buluşurken 24 adaylık ve 42 ödülle 7.7 imdb puanı ile derecelendirilmiştir. Suç filmleri ve Aksiyon filmleri sıralamasında yer alan bu harika filmin yönetmen koltuğunda Daniel Monzón otururken, Film, Fransa ve İspanya ortak yapımıdır.

Filmde başrolde ve baş suçlu olarak izlediğimiz Malamadre lakaplı rolde (Luis Tosar)'ı izlerken, Gardiyan Juan ise (Alberto Ammann)'dir. Alberto Ammann'ı Paplo Escobar'ın hayatını anlatan Narcos dizisinde Pacho Herrera rolüylede izlemiştik bilmeyenler için hatırlatmak istedim. Bu filmi sizlere full hd kalitede sunarken çoklu izleme alternatiflerini'de kullanabileceğinizi bildirmek isteriz.

HD kalitede türkçe dublaj ve altyazılı olarak yayınladığımız Celda 211 – Hücre 211 filmi full izlemeniz için sizlerle. Özelikle bu türdeki hapishane filmlerini izlemeyi seviyorsanız kesinlikle göz atmanızı öneririz. iyi seyirler dileriz..

Hücre 211 - Celda 211 (2009) İzle


İmdb Sayfası

Yabancı Kaynak Sayfası

Resimler 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın