Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı Fragman
272 Görüntülenme
Umut Vadisi İzle
6.3 IMDB Puanı

Umut Vadisi İzle

(Hope Gap)
Senaryo William Nicholson
Umut Vadisi - Hope Gap hd full izle

Umut Vadisi - Hope Gap Film Konusu


Neredeyse bir ömrü birlikte geçiren Edward ve Grace, şirin bir ada kasabasında yaşayan 30 yıllık evli bir çifttir. Jamie, adında bie çocukları vardır ama o şehrin öteki ucunda yani, anne ve babasına fazlasıyla uzak bir bölgede oturyor.. Jamie, birgün anne ve babasını ziyaret etmeye gelir bu arada, aile toplanmıştır ama bu toplanış aslında daha önceden alınan bazı kararlaarın gün yüzüne çıkması içindir çünkü, Edward 30 yıllık karısını başka bir kadın için terk etme kararı alır. Bu duruma fazlasıyla üzülen Grace, kocasının kendisini başka bir kadın için terk ettiği zaman, 30 yıllık ilişkilerini gözden geçirecek ve tam anlamıyla kendisini yeniden keşfedecektir.

Son derece duygusal bir senaryoya uzanan Hope Gap filmi, William Nicholson yönetmenliğinde hazırlanmıştır. Bu harika filmin başrol oyuncuları Annette Bening, Bill Nighy, Josh O'Connor isimlerinden oluşuyor. 3 Ekim 2019'da gösterime giren film, 6.4 imdb puanı ile değerlendirilmiştir. Bu Duygusal & Romantik filmin Türkçe adı ise Umut Vadisi olarak biliniyor. kralfilm.org keyifli seyirler diler..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın