Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
9,730 Görüntülenme
Hichki izle
7.5 IMDB Puanı

Hichki izle

(Hichki)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Yash Raj Films USA
  • Film Süresi 116 dakika
Senaryo Anckur Chaudhry, Siddharth Malhotra, Ambar Hadap, Ganesh Pandit, Anckur Chaudhry
Naina Mathur, Tourette Adında yani belirtileri tıkanıklık,kekeme tarzı olan ilginç bir hastalığa sahip aynı zamanda tek isteği öğretmemlık mesleğini yerine getirebilmek isteyen genç bir kadındır. Touretto sendromu olması sebebi ile birçok kişi onun öğretmen olamayacağını düşünür hatta düşünmekle kalmaz onu vazgeçirmeye çalışırlar çünkü ileride üzülmesini istemezler.Naina ise tam aksine tüm heyecanıyla öğretmen olmak için çalışıp durur.Ve nihayetinde mesleğini eline alan Naina artık iş arama çabasına girecektir.Tahmin edildiği üzere iş bulması çok zordur nereye gitse hastalığı sebebi ile geri çevrilip reddedilmektedir.Taaki bir gün özel öğrencilerin olduğu bir sınıf için aday oluncaya kadar. Bu sınıf için Naina öğretmenlik yapmak ister müdür ise zaten bu konuda sorun yaşayacağını bildiğinden onu kabul eder ve Naina artık hayalinin ilk adımını atmış olur.Fakat özel çocuklardan oluşan bir sınıf olunca Naina ne kadar çok zorlanacağının henüz farkında değildir. Elinden geleni yapıp aldığı görevi en iyi şekilde yerine getirmek için tüm özverisini harcayacaktır.

Ön yargı,ayrıştırmak,ötekileştirmek çağımızın en kötü hastalığı haline gelmiş durumda.Malesef insanlığa şans vermek artık kimsenin umrunda değil.Bu filmi kaçırmamanızı öneririz. kralfilm.org İyi seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

14 yorum