Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
635 Görüntülenme
Harry Potter 8 Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 HD
8.1 IMDB Puanı

Harry Potter 8 Ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 HD

(Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 130 dakika
Yönetmen
Senaryo Steve Kloves, J.K. Rowling
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. Diğer 45 ödül & 91 adaylık.
Harry Potter geçen bölümde hortkulukların bir kaç tanesini bulmuş ve yoketmiştir. Geriye kalan hortkulukların peşine düşen ekibimiz hiç olmadığı kadar tehlikenin kucağındadır. Voldemort eskisinden daha da toparlanmış şekilde büyü dünyasını ele geçirme planlarının bir bir yapmaktadır.Mürver asanın yerini araştıran Voldemort asa dükkanın sahibi olan adama ulaşır ve mürver asanın yerini ondan işkence ederek öğrenip arar ve onu bulur. Artık büyü dünyasının en güçlü asasınada sahip olmuştur. Harry Potter'ın bu durumda şansı giderek azalmaktadır. Hermione'de Bellatrix'ın saç telini elde edip onun yerine geçmek için kendini ona dönüştürür. Bellatrix kılığında gizli kasasına ulaşıp ordaki hortkuluğuda yoketmek istemektedirler.

Serinin son filmi olan Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 izle filmi görkemli bir sonla izleyicilerle veda etmektedir. 8 Bölüm süren bu unutulmaz seride Harry Potter ve arkadaşları kötülüğe karşı zafer kazanacak mıdır ? Ve böyle bir seri de izleyicilerin karşısına bir daha çıkacak mıdır ? Bunu zaman gösterecektir.Resimler 9

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın