Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
791 Görüntülenme
Harry Potter 6 ve Melez Prens HD
7.6 IMDB Puanı

Harry Potter 6 ve Melez Prens HD

(Harry Potter and the Half-Blood Prince)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 153 dakika
Yönetmen
Senaryo Steve Kloves, J.K. Rowling
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 8 ödül & 35 adaylık.
Harry Potter bir kahve dükkanında sabah kahvaltısını yapmaktadır. Orda çalışan kızlardan birinin ilgisinin üzerinde olduğunu farkeder ve ikili arasında kısa sürede ilişki başlar ve akşam yemeğine davet eder. O sırada buğulanmış camdan dışarı bakan Harry dışarda Dumbledore'u görür. Yüzünden tebessüm oluşan Harry Dumbledore'un yanına gider.Dumbledore onu uzak bir yere götürmek için gelmiştir. O sırada da hoşlandığı kız mesaisi bitmiş dışarda Harry'e bakmaktadır.Çokta razı olmadan Dumbledore'un götürmesine razı olmuştur. Gizemli ve kuytu bir köye gelirler. Yıkık dökük ve ışıkları olmayan bir evin içine asaları ışığı yardımıyla girerler. Dumbledore etrafta bişeyler arar ama Harry bunun ne olduğunu bilmemektedir. Meraklı gözlerle etrafına bakar. Ve sonunda aradıklarını bulurlar. Horace Slughorn adında eski bir profesördür. Okula dönmesi için ikna etmeye çalışırlar ve sonunda ikna olan Horace Slughorn hogwards'ta ders vermeye başlar.

Voldemort artık ortaya çıkma vaktinin geldiğini büyü dünyasına hissettirmeye başlamıştır. Herkes bunun çok kısa sürede içinde olacağının farkındadır. Hogwards eskiden olduğu gibi güvenli bir yer değildir artık.Ve içerde de Voldemort'u destekleyenlerin olduğu bilinmektedir ama kim olduğu henüz ortaya çıkmamıştır. Savaş gittikçe yaklaşmaktadır. Ve saflar gün geçtikçe dolmaktadır.Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın