Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
546 Görüntülenme
Harry Potter 2 ve Sırlar Odası HD
7.4 IMDB Puanı

Harry Potter 2 ve Sırlar Odası HD

(Harry Potter and the Chamber of Secrets)
Yönetmen
Senaryo J.K. Rowling, Steve Kloves
Ödüller 3 BAFTA Film Awards. Diğer 11 ödül & 42 adaylık.
Harry Hogwards'ta ilk yılını bitirmiş ve 2. sınıfa geçmiştir. Yaz tatilinin bitmesine çok az kalmış ve okul başlamak üzeredir. Harry teyzesinin evinden kurtulacağı için çok sevinirken ev cini Dobby Harry Potter'ın evine gelerek onu okula gitmesinin kendisi için kötü sonuçlar doğuracağını söylerek uyarır. Harry bu uyarılara aldırış etmeden Hogwards'a biran önce gitme planları kurmaktadır. Ünlü yazar Gilderoy Lockhart Hogwards'ta boşalan öğretmen kontenjanını doldurmak için gelmiştir. Herkes tarafından çok sevilen ve onlarca kitabı bulunan Gilderoy'un en büyük hayranlarından birisi de Ron Weasley'ın annesi Molly Weasley'dır. Bir kitapçının düzenlediği imza gününde Harry Potter'a armağan edilen tüm kitapları Molly Weasley imzalatmak için Harry'in elinden alır ve sıraya girer. Bu sırada eski düşman olan Draco Malfoy'da kitapçıya girecektir.

Hogwards'taki öğrenciler garip şekilde taşa dönüşmektedirler. Bu olayın iç yüzüne çözmek yine bizim ayrılmak üçlü olan Harry , Ron ve Harmonie düşecektir.

Resimler 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın