Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
852 Görüntülenme
Hachiko HD
8.1 IMDB Puanı

Hachiko HD

(Hachi: A Dog's Tale)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Inferno Entertainment
  • Film Süresi 93 dakika
Kategori
Senaryo Stephen P. Lindsey, Kaneto Shindô

Hachi Bir Köpeğin Hikayesi Film Konusu


Parker Wilson, rutin olarak hergün tren istasyonunu kullanan bir profesördür. İstasyonda sevimli bir köpek yavrusuna denk gelir ve onu eve getirir. Tabi evde biraz sorun çıkar, çünkü karısı evde hayvan beslenmesine tamamen karşıdır. Fakat Hachi, kısa zamanda ailenin maskotu ve bireyi haline gelir. Hergün sahibi işe giderken tren istasyonuna kadar gidip onu yolcu eder, işten geleceği saaatide bilen Hachi, sahibini hergün aynı saatte orada bekler ve birlikte eve dönerler. Bu yıllarca böyle sürerken birgün Hachi, yine tren istasyonunda bekler fakat bu sefer sahibi gelmez. Çünkü artık hayatta deildir. Ama hacki aylar, hatta seneler boyunca o istasyona gidip sahibini beklemeye devam eder.

Japonya'da yaşanan ve gerçek olaylardan esinlenerek çekilen bu film, gerçekten izlerken duygularınıza hakim olamayacağınız sahnelerle dolu. Bir insan ve onun sadık arkadaşının mükemmer bağını ele alan filmi sizlere sunuyor keyifli seyirler diliyoruz. Hachi Bir Köpeğin Hikayesi Full HD İzledikten sonra yorum yapmayı unutmayınız. kralfilm.org

Resimler 4

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın