Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
1,165 Görüntülenme
Güzel ve Çirkin İzle HD
6.4 IMDB Puanı

Güzel ve Çirkin İzle HD

(Beauty and the Beast)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Shout! Factory Films
  • Film Süresi 112 dakika
Yönetmen
Senaryo Sandra Vo-Anh, Christophe Gans, Jeanne-Marie Leprince de Beaumont
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.
Sadece gerçek aşkın tüm kötülükleri bozabileceği bu filmde Belle Kasabanın en güzel kızı olmakla birlikte aynı zamanda oldukça zeki ve kitaplara çok düşkündür.Diğer iki kardeşi onun aksine bencil ve avare bir yaşayış tarzını benimsemişlerdir.Babaları Maurice kızlarını kasabadaki evlerinde bırakarak iş sebebi ile uzaklaşır dönüşte ise kızına gül almak ister fakat bu gül lanetlidir büyüsü bozulur ve çok Çirkin bir yaratık onu zindana hapseder.Güzel Belle babasını kurtarmak için Çirkine boyun eğip onunla evlenmek zorunda kalacaktır.Bulunduğu sarayda tüm hizmetçiler görevlililer birer eşyaya dönüşmüşlerdir.Başka çaresi kalmayan Güzel zamanla durumu kabullenip kendisini bekleyen süprizden habersiz yaşamaya devam edecektir.
Yönetmenliğinin Bill Condon'un üstlendiği bu Fantastik film de başrolde ise Emma Watson bulunmaktadır.2017 ABD yapımı olmakla birlikle filmde müzikal sahnelerde yer almaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın