Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

390 Görüntülenme
Günaha Davet Filmini İzle
7.8 IMDB Puanı

Günaha Davet Filmini İzle

(A Bronx Tale)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi HBO Video
  • Film Süresi 121 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Chazz Palminteri, Chazz Palminteri
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.
Irkçılık her zaman Amerika içinde büyük sorunlara yol açmıştır.Bu filmde de hikaye çok farklı değil.Lorenzo eşi ve oğlu ile birlikte sakin bir hayat yaşamayı tercih etsede oturduğu muhit Bronx oldukça karışık ve ırkçı bir mahalledir.Maddi durumları iyi olmamasına karşın Lorenzo hiçbir yasadışı olaya bulaşmadan kendi halinde geçinmeye çalışmaktadır.Fakat bir gün oğlu semtteki mafyanın sebepsiz bir şekilde bir adamı öldürdüğüne şahit olur ve bu duruma göz yumması öldüren kişiyi şikayet etmemesi Gangsterlerin hoşuna gider ve aralarında yakınlık başlar.Baba Lorenzo ise bu durumdan asla memnun olmaz ve oğlunun karşısında dursada bunu engelleyemeyecek ve oğlunun bu oluşum içinde zamanla yer aldığına şahit olacaktır.Tabi onunla birlikte ateşe düşmesinin istemedikleri aileside bir şekilde bu batağa bulaşmış olacaktır.
Bu film Robert De Niro 'nun yönetmenliğini yaptığı ve aynı zamanda başrolunu oynadığı ilk filmidir. A Bronx Tale filmini kralfilm.org adresinden izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın