Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
446 Görüntülenme
Guguk Kuşu İzle
8.7 IMDB Puanı

Guguk Kuşu İzle

(One Flew Over the Cuckoo's Nest)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi United Artists
  • Film Süresi 133 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lawrence Hauben, Bo Goldman, Ken Kesey, Dale Wasserman
Ödüller 5 Oscar Kazandı. Diğer 30 ödül & 13 adaylık.

Guguk Kuşu Film Konusu


Guguk Kuşu film, Kendisine sunulan kısa bir teda sürecinden sonra bir müddet akıl hastanesinde yatmasına karar verilen McMurphy, burada yaşamın kısıtlı ve bunaltıcılığına aldırmadan kendi enerjisini, hareketliliğini ve dizginlenemeyen özgür ruhunu ortaya koymaktan çekinmez.

Nihayetinde delilerin arasında olsada etrafındakilerin ilaçlar ile uyuşturulup yok olmasına seyirci kalmak istemez ve her ortamda hayattan zevk almanın mümkün olduğunu onlarada göstermeye çalışır. Onu takip edenler çoğalmaya başladıkça hastane görevlisi bayan Ratched bu durumdan oldukça rahatsız olup önlemler almaya çalıştıkça, ortalık gerilmeye başlayacaktır.

Guguk Kuşu – One Flew Over the Cuckoo’s Nest filmini, kral film sitesinden full hd kalitede donmadan, tek parça full izleyebilirsiniz. Sizler için hazırlanan özel izleme alternatifleri kesinlikle reklam içermemektedir. Blur ray kalitede en güzel filmleri izleten kralfilm.org keyifli seyirler diler..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın