Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
687 Görüntülenme
Güçlüler Bölgesi HD
6.9 IMDB Puanı

Güçlüler Bölgesi HD

(Cop Land)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Miramax
  • Film Süresi 105 dakika
Yönetmen
Senaryo James Mangold
Ödüller 1 ödül

Güçlüler Bölgesi Film Konusu


Kasabanın şerifi Freddy, zamanında polis olmayı çok istesede, kulağındaki problemden dolayı polis olamamış ve kendisine şerif ünvanı verlmiştir. Ayrıca bölge oldukça huzurlu bir konumdadır çünkü, kasabada görevli polis fazlasıyla mevcutken pek vazla gürültü ve huzur bozan insanlar yoktur. Polis memuru Murray, polis evine doğru giderken iki gencin şüpheli tavırları dikkatini çeker ve peşlerine düşer. Gençler takipte olduklarını anlayınca Murray'a silah doğrulturlar ve Murray silahını çıkartıp gençleri vurarak etkisiz hale getirir. Görevli savcı ve yetkililer cesetler üzerinde inceleme yaparken, olay yerinde gerekli önlemleri alırlar. Fakat ters giden bir şeyler vardır çünkü, ölen gençlerin yanında silah bulunmaz. Durum böyle olunca Murray, suçlu bulunur ve olaylar gelişir.

Cop Land Filmi, Oyuncular ve Yönetmeni
Başrollerde Sylvester Stallone, Harvey Keitel, Peter Berg, Ray Liotta, Robert De Niro gibi dünya yıldızlarının bulunduğu suç filmi, $10,000,000 bütçe ile hazırlanmış ve 29 Ekim 1997'de vizyona girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda James Mangold otururken, 6.9 imdb puanı alan yapım izleyici ve eleştirmenler tarafından tam not almıştır..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın