Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
493 Görüntülenme
Sıkı Dostlar İzle
8.7 IMDB Puanı

Sıkı Dostlar İzle

(Goodfellas)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 146 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Nicholas Pileggi, Nicholas Pileggi, Martin Scorsese
Ödüller 1 Oscar Kazandı. Diğer 43 ödül & 38 adaylık.

Sıkı Dostlar Film Konusu


Şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük vurgunu gerçekleştiren soyguncular, operasyonu başarılı bir şekilde bitirmiş ve soygun sorunsuz yapılmıştır. Henry, operasyonun ve soygunun akıl hocasıdır. Tommy ve Jimmy'de sıkı dostlarıdır. Yalnız yer altı dünyasında yükselmek isteyen, Tommy ve Jimmy diğer arkadaşlarını öldürüp mafya liderliği için farklı bir plan yaparlar. Fakat Henry, bu duruma kayıtsız kalmayacaktır çünkü, kendiside mafya dünyasında sözü geçen bir adam olmak için her şeyi yapabilecek bir adamdır. Ve onun için arkasından iş çevirilip, ihanet edilmesi affedilemez bir durumdur. Peki Jimmy ve Tommy'nin yaptığı ihanete karşılık, Henry'nin planı nedir?

Başta Robert De Niro ve Joe Pesci, Lorraine Bracco, Paul Sorvino, Ray Liotta gibi isimlerin yer aldığı Goodfellas, yani Sıkı Dotlar filminde, Martin Scorsese ismini yönetmen koltuğunda görüyoruz. 12 Eylül 1990'da vizyona giren ve büyük bir beğeni toplayan film, 8.7 imdb puanı ile taçlandırılmıştır. Suç ve Mafya filmleri türünde yer alan yapım, $25,000,000 bütçe ile sinemaya kazandırılmış aynı zamanda Won 1 Oscar. Another 43 ödül & 37 adaylığında sahibi olmuştur. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın