Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
1,950 Görüntülenme
Gladyatör – Gladiator İzle
8.5 IMDB Puanı

Gladyatör – Gladiator İzle

(Gladiator)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Franzoni, David Franzoni, John Logan, William Nicholson
Ödüller 5 Oscar Kazandı. Diğer 53 ödül & 101 adaylık.
Gladyatör Film Konusu, Marcus Aurelius ve tahtın varisi Commodus imparatorluğunda yönetilen Roma’da imparator Marcus’un oğlundan daha çok güvendiği bir isim vardır. Bu isimde Maximus’tur. Maximus başarılı savaş galibiyetleri ile ordu içerisinde üst rüstbelere çok erken ulaşıp, aldığı galibiyetlerle Roma imparatorluğu'nun gücüne güç katmaya devam eder. Fakat imparatonun oğlu Commodus, bu durumdan oldukça rahatsız ve tedirgindir. Durum böyle olunca Commodus, Maximus ve ailesini katletmeleri için hemen emir çıkarır. Ailesi öldürülen Maximus zar zor canını kurtarır ve arenada savaşmak üzere gladyatör esirlerin içine atılır. Maximus ailesinin acısıyla zar zor ayakta duran bir adamken intikam için tüm romalıların içinden geçmeye ant içen bir savaşçı haline gelmiştir.

Macera filmi olarak nitelendirilen Gladyatör filminin başrollerinde, Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen isimlerine yer verilirken. Yönetmen koltuğunda ise Ridley Scott oturmaktadır. 19 Mayıs 2000 tarihinde vizyona giren bu muhteşem film için harcanan bütçe ise 103 000 000 $'dir.

Roma imparatorluğu'nun savaşçı katillerini ve arenanın kumuna sinen kan kokusunun mateminde, kolların vücuttan, kafaların gövdeden ve bacakların belden aşağıya çatır çutur koparıldığı Gladiator 2000 filmi hd izlemeniz için sizlerle. kralfilm.org iyi seyirler diler.. @KraL

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum