Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
954 Görüntülenme
Gençlik – Youth HD
7.3 IMDB Puanı

Gençlik – Youth HD

(Youth)
Kategori
Senaryo Paolo Sorrentino, Virginia Jewiss
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 16 ödül & 53 adaylık.

Gençlik Film Konusu


İhtiyar gençler Mick ve Fred artık hayatın tadını sonunakadar çıkarmış, zamanlarınında geldiğinin farkındadırlar. Yaşamlarının son dönemlerini yaşadıkları bu dönemde bit tail planı yaparak Alpler'e giderler. Mick film yönetmeni ve senaristtir. Fred ise emekliliğin tadını çkıkaran keyfine düşkün bir adamdır. Otelde geldiklerinde herkese ilgi gösterip, özellikle meraklı tavırlarıyla dikkat çekerler. Mick şu anda elinde bulunan senaryo üzerine odaklanırken , Fred emekliliği oldukça sevmiş ve birşey yapmaya niyeti yoktur. Fakat bu düşüncelerini yalnızca bir kişi değiştirebilir.

Dünya sinemasının önemli yıldızlarının buluştuğu Youth filminde, Gabriella Belisario, Laura De Marchi, Rachel Weisz, The Retrosettes isimleri baştollerde yer alırken, Yönetmen koltuğu Paolo Sorrentino'ya emanet. 04 Aralık 2015'te vizyona giren film, Komedi Filmleri ve Müzik Filmleri kategorisinde yer alırken 1 Oscar Adaylığı. Diğer 16 ödül & 53 adaylığı bulunuyor. Keyifli seyirler dileriz..
Gençlik – Youth (2015) Full HD Film İzle
Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın