Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Altyazılı Fragman
800 Görüntülenme
Freaks HD
6.9 IMDB Puanı

Freaks HD

(Freaks)
Senaryo Zach Lipovsky, Adam B. Stein
Freaks film konusu: Takıntılı bir babaya sahip olan küçük Chole, babasının kendisini korumak istediği dış dünyayı merak eden ve dört duvar arasına hapsedilmiş bir kız çocuğudur. Babası kızını dünyadaki tehlikelerden korumak adına eve hapsetmiş ve kısa bir süre sonra bu dört duvarlı yaşamınıda kısıtlamaya başlamıştır. Chole ise oldukça meraklı vede cesur bir kızdır. Chole'nin evde hapis hayatı yaşadığını öğrenen yanabcı bir adam Chole'ya yardım edip dış dünyayı keşfetmesine yardımcı olacaktır. Chole'nin evden kaçmasına yardımcı olan Bay Snowcone, küçük kızın evden kaçtıktan sonra tehlikeli dünyanın tamda ortasında kalmasına sebep olacaktır. Peki Chole'nin bu tehlikeli gerçeklerle tanışmasında sebep olan en büyük etken kendi arzusuyla yaptığı meraklı keşifmi yoksa onu eve hapsederek hayatındaki birçok alanı kısıtlayan babasımı, yada küçük kızın evden kaçarak hiç bilmediği bu gizemli gerçeklerle tanışmasına sebep olan yabancı adam Bay Snowcone'mi?

Bilim kurgu filmleri arasında yer alan Freaks, 6.9 imdb puanı ile değerlendirilirken oyuncu kadrosunda Amanda Crew, Bruce Dern, Emile Hirsch, Grace Park isimlerine yer verilmilmiştir. Yönetmen koltuğunda Adam B. Stein, Zach Lipovsky isimlerinin yer aldığı 2018 filminin yayınlanma tarihi ise 13 Eylül 2019'dır. Sitemizden bu güzel filmi izleyen seyircilerimize iyi seyirler dileriz..

Freaks (2018)
Bilim Kurgu Filmi


Filmin İmdb Sayfası

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın