Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
739 Görüntülenme
Ölüm Emri İzle
7.3 IMDB Puanı

Ölüm Emri İzle

(Eye in the Sky)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Guy Hibbert
Ödüller 3 ödül & 10 Adaylık.

Ölüm Emri Film Konusu


Terör örgütü Kenya'da yeni bir eylem için hazırlık yapmaktadır. Bu eyleme dur deme planı yapan ingilizler ise Albay Katherine Powell'ı görevlendirirler. Albay operasyona hazırdır fakat aldıkları ihbar çok önemlidir. Terörüstlerin intihar eylemi gerçekleştireceği ve kanlı bir operasyn için hazır oldukları anlaşılmıştır. Artık terör örgütüne yapılacak hamlenin yakalama amaçlı değilde, hepsinin öldürülmesi emri verilmiştir. Herşey hazırdır fakat ters giden birşeyler vardır. Tüm bu olup biten arbedenin arasında 9 yaşında bir kız çocuğu vardır. Peki bu kız çocuğu ölüme mi mahkum edilecek yoksa onalarca insanın hayatını kaybetmesine gözmü yumulacak. Tüm dünyada büyük yankı uyandıran bu operasyon, ikiye bölünmüş fikir ve insanları bir araya getirip büyük bir kaosun kapısınıda aralamıştır. Alan Rickman'ın hayatını kaybetmeden önce yer aldığı son proje olan Ölüm Emri filmi hd izlemeniz için sizlerle. İyi seyirler..

Aaron Paul, Alan Rickman, Helen Mirren isimlerinin başrollerde yer aldığı Eye in the Sky filmi, 2015 yapımı ve 7.3 imdb puanına sahiptir. Tür olarak Savaş Filmleri ve Gerilim filmi, kategorisinde yer alan harika bir filmdir. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın