Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
945 Görüntülenme
Evdeki Düşman – Orphan HD
6.9 IMDB Puanı

Evdeki Düşman – Orphan HD

(Orphan)
Kategori
Senaryo David Leslie Johnson-McGoldrick, Alex Mace
Ödüller 1 ödül & 7 Adaylık.

Evdeki Düşman Film Konusu


Yıllardır çocuk isteyen John ve Kate, bu hayallerinin gerçeğe dönecek olmasından oldukça mutlulardır ki bu mutluluk çocuğun daha doğmadan ölmesiyle son bulmuştur. Kate ve Jhon yıkılmıştır ve yıllardır çocuk hasreti çekmenin acısıyla zarzor ayakta dururlar. Birbirlerini teselli edip hayata tutunurken evlat edinme konusu ortaya atılır ve bu olay üzerinde karar kılarlar. Yetimhaneye giden çift burada çocuklarla tanışırken direkt dikkatlerini Esther, adındaki bir kız çeker. Esther oldukça sevimli cana yakın ve ilk görüşte ailenin içini ısıtmıştır. Esther artık Kate ve John'un yeni evlatlarıdır. Fakat o sevimli kızın yüzünün arkasında çok farklı gerçekler vardır. Çiftimiz bunu farketselerde hiç kimselere kendilerini inandıramazlar.

2019 yapımı film, korku filmleri sıralamasında yer alırken Evdeki Düşman, izlerken yönetmen koltuğunda Jaume Collet-Serra'yı ve oyuncu kadrosunda CCH Pounder, Isabelle Fuhrman, Jimmy Bennett, Peter Sarsgaard, Vera Farmiga isimlerini görüyoruz. 7 Adaylığı ve 1 Ödülü bulunan filmi izlerken gerim gerim gerileceğinizden emin olabilirsiniz. İyi seyirler dileriz..
Evdeki Düşman – Orphan 2009 Full HD İzle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın