Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
673 Görüntülenme
Evde Tek Başına İzle
7.6 IMDB Puanı

Evde Tek Başına İzle

(Home Alone)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox
  • Film Süresi 103 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Hughes
Ödüller 2 Oscar Adaylığı. Diğer 10 ödül & 4 adaylık.

Evde Tek Başına Film Konusu


Tüm yaz boyunca harika bir tatil planı yapan Kevin ve ailesi, artık yola çıkmak için hazırdırlar. Tatil seyehati başamıştır ve herşey çok güzel gitmektedir. Yalnız bir eksiklik vardır. Annesi ve babası Kevin'i evde unutmuşlardır ve geri dönüş için artık çok geçtir. Kevin, evde tek başına kalmıştır. Tamda bu sıralarda mahallede büyük soygunlar gerçekleşmekte, ve hırsızlar tüm bölgeyi abluka altına almışlardır. Şimdiki hedef ise Kevin'in evidir. Aptal hırsızlar Marv ve Harry, sıradaki soygun için Kevin'in evini hedef alırlar. Evde tek başına filminde Kevin, hırsızlara karşı kendince önlemler alıp, onları püskürtmek için elinden geleni yapacaktır. Kevin küçük bir çocuk olsada, kendilerini yetişkin gören avanaklara günlerini gösterecektir..

Evde Tek Başına Filmi, Yönetmen ve Oyuncuları


Yönetmenliğini Chris Colombus'ın yaptığı Home Alone filminde, Daniel Stern, Joe Pesci, John Heard, Macaulay Culkin, Roberts Blossom isimlerini başrol kadrosunda görürken, Senaryosu ise John Hughes'e aittir. 19 Aralık 1990'da vizyona giren bu harika komedi filmi, çıkış gününden itibarek hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahip olmuş ve akabinde devam halkası filmin ikinci serisi çekilmiştir. İlk film 15 000 000 $ bütçe ile sinemaya kazandırılmış ve tüm dünyada büyük ses getirmiştir. en iyi komedi filmleri lislesinde ilk 15 içerisinde yer bu harika filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Evde Tek Başına Film Özeti


Küçük bir çocuğun, ailesi evde yokken hırsızlara karşı verdiği sıkı mücadeleyi ele alan film, bazı sahnelerde gülmekten yerinizden kalkamayacağınız seyir keyfini sizlere sunuyor. Seyredip, gayet keyif alacağınız Evde Tek Başına İzlemeniz iin hd kalitede sunuyor keyifli seyirler diliyoruz..
Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın