Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
436 Görüntülenme
Evde Tek Başına 2 İzle
6.7 IMDB Puanı

Evde Tek Başına 2 İzle

(Home Alone 2: Lost in New York)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox
  • Film Süresi 120 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo John Hughes, John Hughes
Ödüller 3 ödül & 3 Adaylık.

Evde Tek Başına 2 Film Konusu


Kevin'in elinde limitsiz bir kredi kartı, ve sınırsız nakit parası vardır. Hatta dünyanın en büyük oyun parkını kurabilecek nakite sahiptir. Fakat Kevin'e bu sefer New York'ta denk geliyoruz. Burada başına yine türlü belalar gelsede, Kevin'a hepsi vız gelir. Yalnız ilk seride musibet olan avanak hırsızlar, Marry ve Harry New York'tada Kevin'in peşine düşerler. Kevin her zamanki gibi yine hazırlıklıdır ve iki aptal hırsıza unutumayacakları bir ders vermek için kolları sıvamıştır.

İlk filmde gülmekten yıkıp geçen bir senaryo ile karşımıza çıkan yapımda, Home Alone 2: Lost in New York İzlerken yine aynı şekilde komedide nirvana yaşayacaksınız. Harika espriler ve muhteşem maceralarla komedi filmi izleyenlere unuturmaz bir sinema keyfi yaşatıyor.

Evde Tek Başına 2 Filminde, Catherine O'Hara, Daniel Stern, Joe Pesci, John Heard, Macaulay Culkin isimlerini başrollerde izlerken, İlk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğu Chris Columbus'a emanet edilmiştir. 3 ödül & 3 adaylığı bulunan bu güzek filmi izledeikten sonra değerli yorumlarınızı bekliyoruz..
Resimler 8

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın