Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
511 Görüntülenme
Evde Curcuna İzle
6.0 IMDB Puanı

Evde Curcuna İzle

(Parental Guidance)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox
  • Film Süresi 105 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Lisa Addario, Joe Syracuse
Ödüller 1 ödül & 4 Adaylık.

Evde Curcuna Film Konusu


Kızlarınıda yanına alıp şehir dışına çıkan anne, afacanları anneannesi ve dedesine bırakmıştır. Çocuklar o kadar haşeredirki ihtiyarlar baş etmekte oldukça zorlanır. Kendi yöntemleri ile afacanları kontrol etmek isteselerde, yeni yetme veletlerle uğraşmak hiç kolay olmaz. Son çare yeni bir yardımcı bulup çocuklarla baş etmektir peki bu çözüm çare olabilecek mi?

Film eleştirmen ve izleyicileri tarafından en iyi komedi filmleri arasında yer alan Evde Curcuna filmi, 2012 yapımı ve 100 dk'lık bir süreden oluşuyor. Filmin yönetmen koltuğunda Andy Fickman, otururken oyuncu karosunda, Billy Crystal, Bette Midler, Marisa Tomei isimlerine yer verilmiştir.

US$ 25 000 000 bütçe ile çekilen Parental Guidance sinema filmi, 6.0 imdb puanı ile değerlendirilmiştir. Sitemizden Evde Curcuna izleyen seyircilerimiz, bu harika komedi filmi hakkındaki yorumlarını bizlerle paylaşabilirler. Daha farklı komedi filmi izlemek isterseniz de, sitemizde bulunan komedi filmleri kategorisine göz atabilirsiniz. İyi seyirler @KraL

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın