Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı
339 Görüntülenme
Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı
7.4 IMDB Puanı

Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı

(The Art of Racing in the Rain)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Fox
  • Film Süresi 109 dakika
Yönetmen
Senaryo Mark Bomback, Garth Stein
imdb


Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı Film Konusu: Denny, kendisine bir ev arkadaşı aramaya karar verir ve eve golden cinsi küçük bir köpek alır. Köpeğin ismini Enzo, koyar ve tüm zamanlarını birlikte geçirmeye başlarlar. Enzo, çok akıllı ve sadık bir köpektir Denny ise araba yarışçısıdır ve kariyeri için hergün daha iyisini yapmak zorundadır. İkilinin arkadaşlıkları çok güzel ilerlerken Denny, Eve isminde bir kızla tanışır. Enzo, bu olayı ve Eve'yi çok kıskanır ama sahibinin mutlu olduğunu görünce aileye üçüncü bir kişinin girmesi kendisini rahatsız etmez. Aradan geçen zamanda Denny ve Eve evlenirler Zoe, adında bir çocukları olur ve dört kişilik kocaman bir aile olurlar. Eve ile Zone'nin arası ilk günlerden kat katdaha iyidir ve küçük Zoe'de aynı şekilde Enzo ile kardeş gibi büyürler. Denny birgün yine yarışa gider küçük Zoe ise okuldadır. Eve, koşu yapmak için Enzo'yuda yanına alarak ormana gider. Burada ani bir baş ağrısıyla yere yığılır ve Enzo, havayarak çevredekilerden yardım ister. Ambulans gelir Eve, hastaneye kaldırılır Eve, beyin tümörü rahatsızlığı ile bitkisel hayata girer saçları dökülür ve eski halinden eser yoktur. Bu olay en çok golden cinsi Enzo'yu üzmüştür.


The Art of Racing in the Rain, isimli Garth Stein'in kitabından uyarlanan ve 23 dinde çevirisi olan muhteşem ötesi bir senaryo. Yayınlandığı dönemdeen çok satan ve en çok arananlar listesinde yerini alan bu sıcak aile filmi sevimli bir köpeğin sahiplerine olan bağlılığını ve sadakatını en gerçekçi duygularla seyirciye yansıtıyor. Amanda Seyfried, Kathy Baker, Kevin Costner, Milo Ventimiglia isimlerinin yer aldığı Enzo: Yağmurda Yarış Sanatı 7.4 imdb puanı hakederken yönetmen koltuğunda'da Simon Curtis oturuyor.

09 Ağustos 2019'da Sinemalar'da boy gösteren The Art of Racing in the Rain filmi'nin senaryosu'da Mark Bomback, Garth Stein ikilisine ait. Şimdi sizleri içinizi ısıtacak harika bir dram filmi ile başbaşa bırakıyor keyifli seyirler diliyoruz. kralfilm.org @KraL

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın