Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


2,254 Görüntülenme
Dragon Inside Me HD
6.9 IMDB Puanı

Dragon Inside Me HD

(I Am Dragon)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 110 dakika
Senaryo Aleksey Arsenev, Marina Dyachenko, Sergey Dyachenko, Indar Dzhendubaev

Dragon Inside Me Film Konusu


Krallığa dadanan ejderhaya, her gelişinde bir kurban sunulur. Bu kurban krallığın en güzel kızlarıdır, ejderha geldiği zaman krallığın en güzel kızı kurban edilir ve bu artık sıradan bir olay haline gelmiştir. Kral, bu ritüel olayı mecburen uygular aksi taktirde ülkesi ve krallığı tehdit altındadır. Krallıkta, bir birlerini çok seven iki sevgili vardır. Ve bu sefer ejderhanın gözü bu kızdadır. Fakat sevdiği kızın kurban edilmesine göz yumamayan genç, sevdiği için ejderhayı ortadan kaldırmanın yolunu aramaktdadır. iyi seyirler dileriz..

Başrollerde Mariya Poezzhaeva, Matvey Lykov, Stanislav Lyubshin isimlerinin yer aldığı bu harika film 2015 yapımdır. Filmin yönetmen koltuğunda Indar Dzhendubaev otururken, Aşk Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Macera Filmleri ketgorisinde bulunduğunu'da hatırlatmak isteriz. Sitemizden Dragon Inside Me – On – drakon (2015) full hd izleyen seyircilerimize iyi seyirler dileriz..
Resimler 6

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın