Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

345 Görüntülenme
Korona İzle

Korona İzle

(Corona)
  • Yapım Yılı
Corona filmi, Çin'de başlayan corona virüs felaketi tüm dünyayı kasıp kavururken, Tüm insanlık her geçen gün fazlasıyla kayıplar vermektedir. Dünyada bu virüsün önüne henüz geçilmenin bir yolu bulunamamış ve insanlar tamamen panik içindedir. Tüm yaşanan olaylar fazlasıyla tedirgin edici olmaya devam ederken bir asansörde kalan aile, kendilerini öyle bir çemberin içerisinde bulurlarki hayatlarının şokunu yaşarlar. Bu aile apartmanın asansöründe sıkışıp kalmıştır ama asıl tehlike içlerinden birinin Corona virüsü olmasıdır. Bazı öksürük, aşırı ateş gibi belirtilerde kadında belli olunca asansörde sıkışıp kalan insanlar kabusu yaşarlar. kralfilm.org Korona 2020 filmi izlemeniz için hd kalitede sunuyor, iyi seyirler diliyoruz..

Filmin başrollerinde Andrea Stefancikova, Andy Canete, Emy Aneke isimleri yer alırken, Yönetmen koltuğunda Mostafa Keshvari, ismini yer alıyor. 2020 filmleri arasında yer alan Korona, gerilim filmleri kategorisinde sıralanmıştır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın