Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
473 Görüntülenme
Constantine HD
7.0 IMDB Puanı

Constantine HD

  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Warner Bros. Pictures
  • Film Süresi 121 dakika
Senaryo Jamie Delano, Garth Ennis, Kevin Brodbin, Kevin Brodbin, Frank A. Cappello
Ödüller 2 ödül & 10 Adaylık.

Constantine Film Konusu


Kendi dünyasındaki yaşamında, tuhaf bir döngüyle mücadele eden John Constantine, inançları ve yaşadığı olaylarla sürekli yüzleşmek isteyen bir adamdır. Aslında bu kavramdan oldukça memnundur çünkü istikrarlı ve mücadeleci yanı ile bilinen biridir. Öyleki arzail, melekler ve hatta kötü ruhlarla bile yüzleşmeyi isteyen ve bunun için farklı türden olayları benimseyen bir yapıya sahiptir. Tüm gidişat bir belirsizliği işaret ederken, hiç ummadığı anda yaşayacağı bazı olaylar kavraması gereken gerçeklerle yüzleşmesine vesile olacaktır.

Filmin başrol kadrosunda Djimon Hounsou, Keanu Reeves, Max Baker, Rachel Weisz, Shia LaBeouf isimleri yer alırken, Yönetmen direksiyonunda Francis Lawrence ismi oturuyor. 16 Şubat 2005 vizyona giren Constantine filmi, ABD & Almanya ortak yapımı ve $100,000,000 dolar bütçe ile sinemaya kazandırılmıştır.

Fantastik ve gerilim filmi türünde ilerleyen Constantine, 2 ödül & 9 adaylığı bulunan tam bir başyapıttır. Sitemizden bu harika filmi izleyen seyircilerimize keyifli seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın