Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
12,838 Görüntülenme
Gecenin Rengi İzle
5.2 IMDB Puanı

Gecenin Rengi İzle

(Color of Night)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Buena Vista
  • Film Süresi 121 dakika
Yönetmen
Senaryo Billy Ray, Matthew Chapman, Billy Ray
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 2 ödül & 10 adaylık.
Gecenin Rengi film konusu, Bill, yıllardır uzman olarak görev yapan birpsikologdur. Terapi gören bir hastası intihar eder ve bu durum Psikolog Bill Capa'nın psikolojik bir depremle yüzmeşmesine sebep olur. Bulunduğu travmadan kurtulmak için, arkadaşı ve aynı mesleği sürdüren psikolog Bob Moore'un yanına gelir. Burada biraz kafasını dinleyip daha iyi bir psikoloji ile hayata odaklanmaya çalışırken, aynı zamanda Bob Moore'un bazı terapilerine de katılır. Tam herşeyi yoluna koymak isterken arkadaşı Bob Moore, öldürülünce Bill Capa (Bruce Willis), içinden çıkılmaz ve esrarengiz bir döngünün içerisinde kalır.

1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 2 ödül & 10 adaylığı bulunan Color of Night (1994) filmi, muhteşem oyuncu kadrosu ve esrarengiz konusu ile izleyiciden tam not aldı. Filmde Bill Capa, rolünü (Bruce Willis) üstlenirken, meslektaşı aynı zamanda arkadaşı olan Bob Moore'uda (Scott Bakula) rol verilmiştir. Dünya sinemaların da birbirinden güzel ve vizyon çıkışları ile sinema gişelerini alt üst eden yüzlerde filmde rol alan Bruce Willis, bu harika filmlede sinema severleri beyazperdeye doyuruyor.

Filmi tür olarak iizleyecek olursanız gerilim filmleri arasında ilk 20 içerisine girer diye düşünüyorum. Aynı şekilde gizemli olaylarında sürekli işlenmesi çok sağlam bir gizem filmi izlemenize sebep oluyor. Bruce Willis filmleri izlemeyi seviyorsanız zaten kalitesinden şüphe duymaya gerek yok. Sitemizden Gecenin Rengi – Color of Night filmini hd kalitede izleyen seyircilerimize iyi seyirler diliyoruz. kralfilm.org Yalnızca Kral Filmler!

Filmin İmdb Sayfası

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın