Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Fragman
624 Görüntülenme
Casus Oyunu HD
7.1 IMDB Puanı

Casus Oyunu HD

(Spy Game)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Michael Frost Beckner, Michael Frost Beckner, David Arata
Casus Oyunu film konusu: Yıllar boyunca CIA için başarılı görevler yapan Nathan Muir, artık emekliye ayrılmıştır. Son olarak CİA binasında ki ofisine giderek orada bulunan eşyalarını alacaktır. Burada daha önceden Vietnam, Berlin ve Beyrut'ta zorlu görevlere katıldığı arkadaşı Tom Bishop'un kaçırıldığını öğrenir. Tom Bishop çinliler tarafından kaçırılmıştır ve Çin görevlileri ile yapılan müsabakanın olumlu sonuçlanması içinde bir ajan feda edilecektir. Bunu öğrenen Muir, eski dostu ve yıllarca görev yaptığı arkadaşını kurtarmak için harekete geçer.

30 sene boyunca birlikte çalıştığı, öğrendiği ve öğrettiği birçok şeyini paylaştığı arkadaşını kurtarmak için canından vaz geçen bir adamın mücadelesi sizlerle. 21 Kasım 2001'de vizyona giren Spy Game filmi, Aksiyon ve Suç filmleri kategorisinde yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Tony Scott otururken, Casus Oyunu filmi Almanya, Amerika, Fransa, Japonya ortak yapımıdır.

Holywood sineması'nın en önemli starlarından biri olan Brad Pitt'in başrollerde yer aldığı filmde kendisine Catherine McCormack, Robert Redford, Stephen Dillane gibi isimler eşlik ediyor. Sitemiz kralfilm sizlere en iyi filmleri sunmaya devam ederken sorunsuz sinema keyfi yaşamanız için titizlikle çalışmaya gayret gösterecektir. Sitemizden Spy Game - Casus Oyunu izleyen seyircilerimize iyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın