Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
451 Görüntülenme
Boyun Eğmez HD
7.2 IMDB Puanı

Boyun Eğmez HD

(Unbroken)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 137 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Joel Coen, Ethan Coen, Richard LaGravenese, William Nicholson, Laura Hillenbrand
Ödüller 3 Oscar Adaylığı. Diğer 14 ödül & 29 adaylık.
1936 Yıllarında uzun mesafe kosularında efsane performan gösteren Amerika koşucusu Louis Zamperinin gerçek hayatını anlatan bir film.Zamperini Ülkesini temsil etmek için yoğun bir dönem çalışır ve Berlindeki yarışa katılır nihayetinde birinci olamayan azimli yarışmacının performansı herkesi etkilemiştir öyleki o dönemde kendisi ile Adolf Hitler onun tanışmak ister.Aradan geçen 4 yıl Zemperini'in daha iyi hazırlanması için oldukça verimli geçmiştir olimpiyatlat artık yaklaşmıştır.Tokyo'da gerçekleşecek olan yarışların en etkili isimlerindendir.Ama malesef II. Dünya savaşının başlaması ile olaylar tersine döner ve Zamperini gönüllü olarak orduya katılır.Savaş oldukça zorludur yarıştı ve silah arkadaşları yaşam savaşlarını gitgide kaybetmedirler nihayetinde 47 gün geçmiş ve mücadeleden sağ çıkmışlardır.Pasifikte onları birileri kurtarmaya gelir ilk başta sevinselerde gelen kişiler Japon deniz kuvvetlerinden askerlerdir.Belki ölmeyi defalarca tercih edeceklerdi çünkü Japonların ele geçirdikleri esirlere uyguladıkları işkenceler tüm dünyada bilinen bir gerçekti.

Tamamen Louis Zamperini'in gerçek hayat hikayesinin aktarıldığı bu savaş filmi gerçeğin insanları nasıl bir dehşeye ve drama sürüklediğini göstermektedir.Yönetmenliğini Angeline Jolie'nin yaptığı filmde başrolleri Joel Coen ve Ethan Richard paylaşmaktadırlar. kralfilm.org iyi seyirler diler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın