Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


899 Görüntülenme
Bird Box Full İzle
6.6 IMDB Puanı

Bird Box Full İzle

(Bird Box)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 124 dakika
Yönetmen
Senaryo Eric Heisserer, Josh Malerman

Bird Box Konusu


İki çocuğunuda yanına alan Malorie, hepsinin gözleri bağlı bir şekilde hayatta kalmaya çalışırlar. Terk edilmiş bir barakada kalan Malorie ve çocukları artık buradan gitmek için hazırlık yaparlar. Daha yaşanılabilir ve çocuklarının güvende olacağı bir yere gitmekmek için yola çıkarlar. Fakat bu yolculuk oldukça tehlikelidir. Yatıkları tek br yanlış hepsinin ölmesine sevep olabilir. Bunlardan daha önemlisi ise yaptıkları bu yolculukta sözlerinin kesinlikle bağlı olmasıdır. Sadece sezileri ve hislerine güvenerek ilerlemek zorundalar. Malorie ve ki küçük çocuğunun tehlikeli yolculuğu başlamıştr ama onlar bu yolda tek başlarına değillerdir. Peki Malorie ve çocukların peşindeki bu yaratık kim, yada bu varlığın adı ne yoksa bir hayvan mı?

Filmin yönetmenliğini Susanne Bier yaparken oyuncu kadrosunda Sarah Paulson, John Malkovich, Jacki Weaver, Trevante Rhodes, Lil Rel Howery isimlerine yer verilmiştir. Sıradışı konusu ve senaryosu ile gerçekten çok başarılı bir yapım. Bilim kurgu tozuna bandırılmış, yarı dram ve tam korku dolu bu harika filmi sizlere sunuyor iyi eyirler diliyoruz..
Bird Box 2018 Full HD Film İzle


Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın