Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
2,385 Görüntülenme
Bir Zamanlar Hollywood’da – Once Upon a Time in Hollywood izle
8.0 IMDB Puanı

Bir Zamanlar Hollywood’da – Once Upon a Time in Hollywood izle

(Once Upon a Time in Hollywood)
Senaryo Quentin Tarantino
Rick Dalton son dönemlerin en başarılı dizi aktörlerindendir.Çok hiti olan bir western dizide oynayıp oldukça mehşur olmuştur.Diziden sonra ise hedefini artık sinema sektörüne çevirir.Film sektörü ona daha cazip gelmekle birlikte aynı zamanda yaşı ilerlediği içinde bu deneyimi kazanmak ister.Ona bu konuda en büyük destek ise dublörü olan Cliff Booth'tan gelir.Birlikle şanslarını denemek için bir çok görüşme yapsalarda ilerleyen yaşlarının etkisiyle çok olumlu sonuçlara ulaşamazlar.Bu arada Hollywood'un şu aralar parlayan yıldızlarından biri olan Sharon Tate ise Rick'in en yakın komşularındandır.Tane ve 4 arkadaşı bağlı bulundukları Charles Manson tarikatından aldıkları yetkiyle bu ışıltılı dünyanın elektiriğini kesecekler ve herşey karmaşık bir hal alacaktır.
Yönetmen Tarantino olunca ve Baş rolleri Brad Pitt & Leonardo Dicaprio ikilisi paylaşınca ortaya Dram komedi kategorisinde enfes kalitede bir film çıkıyor. kralfilm.org ailesi iyi seyirler diler.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın