Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.

317 Görüntülenme
Beyond the Sky
5.9 IMDB Puanı

Beyond the Sky

(Beyond the Sky)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Elysian Fields Entertainment
  • Film Süresi 82 dakika
Yönetmen
Senaryo Rebecca Berrih, Marc Porterfield, Fulvio Sestito, Rob Warren Thomas, Rob Warren Thomas
Beyond the Sky film konusu, Babası ile yaşayan Chris Norton, özgüveni tam ve öğrenime açık bir belgeselcidir. Annesi kaybolmuştur ve Chris Norton, annesinin nasıl kaybolduğunu öğrenmek için eskide kalan parçaları bir araya getirip bir ipucu yakalamak ister. İlk olarak babasından, annesinin nasıl kaybolduğunu öğrenmek ister, fakat duydukları karşısında şok olur. Chris Norton'ın babası, annesinin uzaylılar tarafından kaçırıldığını söyler. Yalnız Chris Norton, ne uzaylılara nede farklı bir dünyanın var olduğuna inanmamaktadır. Konuyu dahada genişleştiren Chris Norton, uzaylılar tarafından ortadan kaybolanların aileleri ile görüşür. İnsanlarla fikir alışveririn'de bulunup annesinin uzaylılar tarafından kaçırılmış olma ihtimaline odaklanır. Her ne kadar dinlediği hikayeler kendisini tatmin etmesede karşısına çıkan bir kadın Chris Norton'ın tüm fikirlerini değiştirecektir. Başka bir dünya, yada uzaylıların varlığına inanmayan Chris Norton, şimdide bu yaşamın var olup olmadığı arasında çok farklı bir döngüde kalmıştır.

21 Eylül 2018'de vizyona giren Beyond the Sky, Bilim kurgu filmleri türünde yer alırken, yönetmenliğini ise Fulvio Sestito üstlenmiştir. Claude Duhamel, Jordan Danger, Martin Sensmeier, Ryan Carnes gibi isimlerin başrollerde yer aldığı film, ABD yapımıdır ve senaryo direksiyonunda'da Rebecca Berrih, Marc Porterfield, Fulvio Sestito, Rob Warren Thomas, Rob Warren Thomas isimleri yer almaktadır. En son çıkan filmleri izlediğiniz kralfilm.org en yeni filmleri hd izlemeniz için sunmaya devam ediyor. Güncel filmler, en kral film izleme sitesinde izlenir. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın