Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
1,296 Görüntülenme
Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun HD
5.7 IMDB Puanı

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun HD

(How Much Do You Love Me?)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Séville Pictures
  • Film Süresi 95 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Bertrand Blier
Ödüller 1 ödül & 1 nomination

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun Film Konusu


Fransada bahis işleri ile fazlasıyla haşır neşir olan François, bu sefer masadan yüklü parayla kalmıştır. Ama tek istediği şey, dillere destan çekiciliği ile nam salmış bar kızı, Daniela ile bir hafta geçirmektir. Daniela (Monica Belluci), François'in bu teklifini 100.000 dolar karşılığında kabul eder. 8 gün boyunca birlikte takılırlar ve kalp hastası François, için bu unutulmaz bir zamandır. Artık sekiz günlük süre dolmuş ve Dainela, gerçek sevgilisi Charly'nin yanına dönmüştür. Yalnız François'ide unutmamıştır ve onun yaşadığı yere tekrar gelir. Son derece profesyonel bir fahişe için işleri idare etmek hiçte zor olmayacak, hele hele bu isim Daniele (Monica Belluci) gibi bir kadınsa.

2005 yapımı Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun filmi, Bertrand Blier yönetmenliğinde sinemaya kazandırılmış son derece çarpıcı mesajlar veren bir sinema filmidir. Kısa özet olarak, bir fahişe ve deliler gibi para harcayan godoman bir adamın yaşamına ışık tutan filmde, fahişenin yılan gibi sırnaştığı erkekleri nasıl yolduğunu ve tuzağa düşürdüğü özetlenmiş. kralfilm.org iyi seyirler diler..

Beni Ne Kadar Çok Seviyorsun? (How Much Do You Love Me?) Sinema izle hd film

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın