Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
339 Görüntülenme
Belalı Tanık İzle
6.9 IMDB Puanı

Belalı Tanık İzle

(The Hitman's Bodyguard)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Tom O'Connor
Ödüller 1 ödül & 8 Adaylık.
Eğitimini en sert ve düzgün şekilde alan Michael, alanında en iyi korumadır. Sürekli ünlüler ve benzeri organizasyonlar'da boy gösteren insanler için korumalık yapmıştır ama, bu sefer iş başkadır. Bu sefer, kendisi gibi oldukça yetenekli ama departmanı değişik bir tetikçiye refagat edip, onu sağ salim adalet divanına götürcektir. Bu tetikçi ise Darius Kincaid'dir. ve Darius Kincaid divana varmadan ölmelidir çünkü, ondaki bilgiler kesinlikle bilinmemelidir. Bunun için ise, birsürü adam bu ikilinin yoluna çıkarak başlarına bela olacaktır.

Belalı Tanık izlerken bu harika filmin başrollerinde Elodie Yung, Richard E. Grant, Roy Hill, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome isimlerini görüyoruz. Filmin diğer adı The Hitman’s Bodyguard olarak bilinirken, Yönetmenliğini'de Patrick Hughes yapmaktadır.

23 Ağustos 2017'de vizyona giren Belalı Tanık filmi, $30,000,000 dolar bütçe ile sinemaya kazandırılmış ve Aksiyon, Gerilim filmleri sıralamasında yer almaktadır. Sitemizden Belalı Tanık filmini izleyen seyircilerimize, keyifli seyirler dileriz..
Kaynak: https://www.lionsgate.com/movies/the-hitmans-bodyguard

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın