Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Türkçe Dublaj Altyazılı Fragman
585 Görüntülenme
Beasts of No Nation İzle
7.7 IMDB Puanı

Beasts of No Nation İzle

(Beasts of No Nation)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 137 dakika
Kategori
Senaryo Cary Joji Fukunaga, Uzodinma Iweala
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 32 ödül & 53 adaylık.

Beasts of No Nation Film Konusu


Afrika'da cuntacılar kenti ele geçirip, terör estirirken bunun zararını en çok halk görmektedir. Rejim güçleri yaptıkları baskınlarla insanları acımadan katledip, önüne geleni öldürürler. Bu kargaşanın ortasında Uma, ve ailesine odaklanıyoruz.

Uma'nın annesi ve kız kardeşi şehirden kaçmış, Uma, babası ve abisi mallarını korumak için şehirde kalmıştır. Babası ve abisi öldürülen Uma, çaresizce ormana kaçar. Burada direnişçi militanlara katılır. Vurucu isimli küçük bir çocukla dost olup komutanlarına itaat ederler. Uma'da artık acımasız bir savaşçıdır.

Komutanı olarak bildiği ve kendisine iyi davranan adam, Uma'ya cinsel tacizde bulunduktan sonra küçük çocuğun hayatı artık anlamsızdır. Öldürmeye adapte olmuş, uyuşturucu ve farklı kötülüklerle bütünleşmiş bir bedene sahipdir. Ama Uma, her ne olursa olsun pes etmeyen ve hayata tutunmaya çalışan bir çocuktur..

Ödül yağmuru ve adaylıklar ile taçlandırılan Beasts of No Nation filmi, son derece dokunaklı ve anlamlı bir Netflix filmidir. Nominated for 1 Golden Globe. Another 33 ödül & 53 adaylığı bulunan bu harika yapım, 16 Ekim 2015'te vizyona girmiş ve yönetmenliğini'de Cary Joji Fukunaga, yapmıştır. Türkçe adı ile, Milletsiz Canavarlar olarak bilinen filmi, kralfilm.org farkıyla full hd izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz..

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın