Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
479 Görüntülenme
Avcı – The Hunter İzle
8.1 IMDB Puanı

Avcı – The Hunter İzle

(The Deer Hunter)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 183 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Michael Cimino, Deric Washburn, Louis Garfinkle, Quinn K. Redeker, Deric Washburn
Ödüller 5 Oscar Kazandı. Diğer 17 ödül & 26 adaylık.
Dostluk kavramını, harika bir filmde birleştiren muhteşem ötesi bir proje!
Arkadaşlarının düğünü için uzun zamandan sonra bir araya gelen dostlar, bu harika organizasyonun ardından ava çıkarlar. Belkide bu av onların birbirleri ile son zamanlarıdır çünkü, hepsi vietnam savaşına gidecek ve içlerinden belkide kimse hayatta kalmayacak. Bu savaş her birinde anısı ve acısı silinmeyen birçok iz bırakacak ama, dostuklarına asla zarar ve zede veremeyecektir.

Filmde Michael (Robert De Niro), Michael (Robert De Niro), Steven ın (John Savage), John (George Dzundza) isimlerini The Hunter filminde bir arada görürken, Yönetmen koltuğunda Michael Cimino oturuyor. 5 Oscar Kazandı. Diğer 17 ödül & 26 adaylığı bulunan Avcı filmi, 23 Şubat 1979'da vizyona girmiş ve Savaş filmleri kategorisin'de yer almaktadır.

İngiltere ve ABD ortak yapımı olan Avcı – The Hunter 1978 İzledikten sonra, değerli yorumlarınızı bizlerle paylaşmanızı rica eder, keyifli seyirler dileriz. Türkiye'nin İnternet Alemindeki Sinema İmparatoru! kralfilm.org Gururla sunar..
Resimler 7

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın