Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


KRAL HD Fragman
1,967 Görüntülenme
Ava 2020 Filmi İzle
5.3 IMDB Puanı

Ava 2020 Filmi İzle

(Ava)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 96 dakika
Yönetmen
Senaryo Matthew Newton
Ava Filminin Konusu

Masum yüzünün altında son derece tehlikeli bir karakteri olan Ava, aslında görünenin aksine tam bir psikopattır diyebiliriz.. Dışarıdan bakıldığında son derece çekici ve seksi olmasına rağmen Ava'nın içinde çılgıncasına dişi bir kaplan yatıyor.. Ava, normalinde professional bir suikastçıdır.. Yüksek ücret karşılığında sınıfı ve kişiliği kim olursa olsun öldürmek Ava için sanat haline gelmiştir. Ava şimdiye kadar kusursuz cinayetler işleyip, izinide yılan gibi kaybettiren sinsi bir kadındır yalnız, bu son aldığı iş Ava'nın kuyusunu kazmaya yetecek çünkü, şimdiye kadar geri adım atmayan ve korkmayan Ava, şimdi hayatta kalmanın yollarını arayıp tüm hünerlerini kendi yaşamı için sergileyecektir.

Aksiyon filmi olarak değerlendirilen 2020 yapımı Ava 2020 Full HD İzlemeniz için hazırlanmıştır. Suç filmleri ve macera filmleri gibi karışık türden filmleri izlemeyi seviyorsanız göz atmanızı öneririm. iyi seyirler kralfilm.org

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın