Filmi Full İzle, En güncel ve Yeni filmleri HD Kalitede Ücretsiz ve Reklamsız Direk İzleyebilirsiniz. Full HD Film İzleme Kalitesi Kralfilm.Org'da yaşanır.


Kral HD Fragman
525 Görüntülenme
Ateşböceklerinin Mezarı İzle
8.5 IMDB Puanı

Ateşböceklerinin Mezarı İzle

(Grave of the Fireflies)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Shinchosha Company
  • Film Süresi 89 dakika
Kategori
Yönetmen
Senaryo Akiyuki Nosaka, Isao Takahata
Ödüller 3 ödül

Ateşböceklerinin Mezarı Film Konusu
Ateşböceklerinin Mezarı filmi, iki küçük kardeşin acımasız hayatın ortasında çırpınışlarını ve kendi başlarına verdikleri mücadeleyi ele alıyor. 2. Dünya savaşı sırasında geçen olaylarda Setsuko ve Seit,a iki kardeştir babaları savaşta ve anneleri ile birlikte yaşarlar. Tabi buna yaşamak denirse, bir hava taaruzu sonucu annelerinide kaybeden iki çocuk teyzelerinin yanına giderler ve burada yaşamaya başlarlar. Fakat buradada ağır baskı ve kötü muameleler iki ocuğuda bezdirir. Kendi hayatları için, kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki kardeşin dramatik öyküsü sizlerle.

Grave Of The Fireflies
3 ödülü bulunan muhteşem ötesi animasyon filmi, Ateşböceklerinin Mezarı izlerken yoğun duygu boğışması yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. çok başarılı bir senaryo ile izleyiciden tam not alan filmi hd kalitede sunuyor, keyifli seyirler diliyoruz. kralfilm.org @KraL

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın